نتایج جستجو برای عبارت :

پویش موثرترین وبلاگها

تا حالا نشده بود این جوری به وبلاگ های دیگه انتقاد کنم
بعضی از وبلاگهای برتر انگار از دماغ فیل افتادند.
خودشون رو چی فرض کردند؟
جوری با بقیه ی بلاگرها برخورد می‌کنند که انگار فقط خودشون همه چیزی می دونند و دیگران نادونند
غرور ، خودخواهی، عدم انتقاد پذیری و... از ویژگی های بعضی از  وبلاگها‌ی به اصطلاح برتر هست.
مگر چه کسی به جز بلاگرها به این وبلاگها اعتبار داده، پس این همه تکبر برای چیه؟
اگه ملاک برتری شده سه چهارتا دنبال کننده و چندتا کامنت
تا حالا نشده بود این جوری به وبلاگ های دیگه انتقاد کنم
بعضی از وبلاگهای برتر انگار از دماغ فیل افتادند.
خودشون رو چی فرض کردند؟
جوری با بقیه ی بلاگرها برخورد می‌کنند که انگار فقط خودشون همه چیزی می دونند و دیگران نادونند
غرور ، خودخواهی، عدم انتقاد پذیری و... از ویژگی های بعضی از  وبلاگها‌ی به اصطلاح برتر هست.
مگر چه کسی به جز بلاگرها به این وبلاگها اعتبار داده، پس این همه تکبر برای چیه؟
اگه ملاک برتری شده سه چهارتا دنبال کننده و چندتا کامنت
حال و هوای بیان شده شبیه زمان قدیم بلاگفا
اون مواقع که اینستاگرام و تلگرام و حتی واتساپی نبود. همه میومدند وبلاگها و مینوشتند و تند تند  پست ها به روز رسانی میشد وبلاگها چک میشد و نظرات پاسخ!
گفته بودم میخوام تو گروه درخواستمو مطرح کنم، بلاخره یه فرصتی پیدا شد و این کار رو انجام دادم. و قطعا پنجشنبه بابتش ازم سوال میشه
از امروز باید سالم خوری رو شروع کنم، برای خودم البته نه دیگران. ولی نیاز به یه تلنگر مدام دارم فعلا تا این موضوع برام عادت بشه.
بعد از سال‌ها فکر کنم حالا فرصت مناسب و خوبی برا دوباره وبلاگ‌نویسی باشه.
ساحل اسمیه که یبار دوستی برام انتخاب کرده بود. گفته بود بهم میاد اسمم ساحل باشه.
از خودم مینویسم، احوالات شخصی، تجربه‌های کاری، تحلیل‌های سیاسی و اجتماعی و خلاصه هرچی که دستم بیاد.
نمی‌دونم بعد این همه سال و با وجود شبکه‌های اجتماعی جدید وبلاگها چقدر مخاطب و خواننده دارند، ولی من می‌نویسم شاید روزی شنیده شد.
هشتم تیر ۹۸
دلم برای اینجا تنگ است دلم برای وبلاگها تنگ است دلم برای خاطرات روزانه آدمهای معمولی تنگ است دلم برای روزمرگی روزهای خوب وطنم تنگ است. دلم برای شادی های از ته دل بدون نگرانی تنگ است. 
بهار است و باید از ته دل نفس کشید از ته دل خندید از ته دل شاد بود نه که نشودها ولی خیلی سخت شده است خیلی سخت‌تر از قبل. یه روز میشینم تصمیم میگیرم که سعی کنم حواسم به همین اتفاقات روزمره دور و برم باشه تا چند روز حواسم هست و باز بعد دو روز حواسم میرود پی حقوق و اجار
وبلاگ معرفی کتاب آغاز به کار کرد
همزمان با شهادت حاج قاسم سلیمانی و با معرفی کتاب حاج قاسم" جستاری از خاطرات حاج قاسم سلیمانی" وبلاگ 
sbbook.blog.ir
آغاز بکار گرد.
کتابداران و همکاران گرامی می توانند از پوسترهای این وبلاگ که زین پس بصورت هفتگی آماده می گردد، جهت اطلاع رسانی در وبلاگها، شبکه های مجازی و تابلوهای اعلانات کتابخانه ها استفاده نمایند.

قرار بود آمار موثرترین وبلاگها رو ارائه بدم... 
اما از طرفی دوست ندارم بی سلیقگی در انتشارش به خرج بدم و شتاب زده عمل کنم از طرفی دیگه اصلا شرایط برای تمرکز برای این کار مهیا نمیشه...
نیاز دارم مدتی از این محیط فاصله بگیرم اما به خاطر تعهدم به انتشار این مطلب همچنان اینجام...
اگر کسی داوطلب میشه برای انتشار و جمع آوریش که این لطف رو در حق من بکنه و از این آدرس آمارها رو استخراج کنه و منتشر کنه...
اگر هم کسی نمی تونه، صبر کنید تا برگردم و این کار رو ا
ساختارها رفتار ما را شکل می‌دهند. یکی از این ساختارها شبکه‌های اجتماعی‌اند. هر شبکه، ساختار (فرم) خاص خود را دارد و این ساختار به طرز جالبی محتوای آنرا تحت تأثیر قرار می‌دهد. مثلا توییتر ابتدا با ایده‌ی یک شبکه اجتماعی پیامکی شکل گرفت. اکنون دیگر پیامکی در کار نیست تقریبا، همه آنلاین شده‌اند. اما ساختار کوتاه و مینیمال‌نویسی باعث شده است توییتر هویت خاص خود را پیدا کند. برای مثال فضای توییتر حداقل برای دو کارکرد سیاسی و طنازی مهیاست که ب
زکات علم، نشر آن است.
هر وبلاگ می‌تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد.
بهره برداری علمی از وبلاگ‌ها، نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت.
انتشار جزوات و متون درسی، یافتههای تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای وبلاگها است.
همچنین وبلاگ نویسی، یکی از موثرترین شیوههای نوین اطلاعرسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگهایی که با رسانههای رسمی خبری رقابت میکنند.
در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تع
خدمت دوستان و بزرگواران عرض میکنم که به خاطر تغییر یه سری شرایط در محل کارم و کارهایی که در منزل انجام میدم... تمرکزم برای پاسخگویی به نظرات به شدت کاهش پیدا کرد... مخصوصا پاسخ نظراتی که باید با طمانینه بخونم و تحلیل کنم و پاسخ بدم... به شدت افت کیفیت پیدا کردن...
از قبل از عید هم در حال جمع آوری آمار موثرترین وبلاگها هستم... که هنوز تموم نشده... حدود 100 تا شون تا حالا احصا شدن...
امیدوارم کیفیت پایین پاسخ هام موجب کدورت و سوء برداشت نشه...
حتی ممکنه در
سلامبه درخواست نویسنده وبلاگ نون والقلم یه بار تو عمرمون خواستیم وارد یه پویش بشیم عین متن این پویش رو براتون کپی میکنم:
"
هر سال، بیان برترین وبلاگها رو انتخاب میکنه اما همه میدونید ملاک بیان
برای برترین ها، کیفیت و محتوا نیست... و واقعا هم یه کارگزار در زمینه
فکری و فرهنگی نمیتونه نمره به محتوا و کیفیت زیر مجموعه اش بده بلکه نمره
به کیفیت و محتوا رو باید کاربرا و نویسنده های بیان بدن... پیشنهاد میدم این پویش رو خود کاربران بیان راه اندازی
به شما آموزش میدم که چطور یک وبلاگ بسازید و اون رو مدیریت کنید، وبلاگها ابزارهای مناسبی مخصوصا برای افراد تازه کار هستند، سرویس های وبلاگدهی امکانات بسیار خوبی رو در اختیار شما قرار میدن، به وسیله این ابزارهای کاملا رایگان می‌تونید مطالب خودتون رو با دیگران به اشتراک بگذارید و خودتون رو به دیگران معرفی کنید، همچنین میتونید از وبلاگتون کسب درآمد هم بکنید.
 در آموزش ساخت وبلاگ چه چیزی یاد می گیریم؟
آشنایی با برترین سیستم های وبلاگدهی کشور
دهم اردیبهشت سالروز پیروزی سپاهیان شاه عباس صفوی بر استعمارگران پرتغالی در جزیره هرمز، روز ملی خلیج فارس نامیده شده است.علت این نامگذاری را باید اعمال دور از شئون و مغرضانه برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس در انتشار اخبار و عناوین ساختگی برای این خطه دانست که متاسفانه در رسانه های گوناگون آنها رواج یافته و بر به کارگیری این مجعولات پافشاری و لجاجت می کنند.اتحادیه عرب از سال ۱۹۶۴ رسماً نام خلیج فارس رابرای عرب زبانان ممنوع کرده است اما در ا
سلامناظر به دعوت جناب «ن.ا» در وبلاگ «نون و القلم و ما یسطرون» که طرح بسیار جالبی را کلید زدند و دوستان دیگری که بنده رو دعوت کردند، بسم الله...همین ابتدا عرض کنم تعداد وبلاگهایی که بنده میخونم نسبتا کم هست اما بنظرم بسیار ارزشمندند.دو معیار اصلی این پویش محتوای مفید و اثرگذاری روی مخاطب(تعامل با مخاطب) بوده. بر این اساس، از نظر بنده بهترین وبلاگ ها به شرح زیر است: (ترتیب وبلاگها از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند)پیشاپیش بابت دیرشدن انتشار مطلب عذر
کسب درآمد از سایت ایرانی آپلودبویمدیران سایتها و وبلاگها می تونن فایلهاشون رو آپلود کنند و به کسب درامد بپردازنکسب درآمد با آپلود فایل و دانلود اون توسط کاربرهاپرداخت به حساب های بانکی داخل ایران۷۲۰ هزارتومن برداشتی تا این لحظه + سند برداشت
ادامه مطلب
کسب درآمد از سایت ایرانی آپلودبویمدیران سایتها و وبلاگها می تونن فایلهاشون رو آپلود کنند و به کسب درامد بپردازنکسب درآمد با آپلود فایل و دانلود اون توسط کاربرهاپرداخت به حساب های بانکی داخل ایران۷۲۰ هزارتومن برداشتی تا این لحظه + سند برداشت
ادامه مطلب
خرید اینترنتی قرص افزایش قد نچرال بونتی اصل ساخت آمریکا برای رشد استخوان و افزودن قد
افزایش قد بدن در حقیقت بخشی از روند رشد استخوانهاست
استخوان برای رشد نیاز مبرم به عناصری مثل کلسیم ومنیزیم و
چند عنصر دیگر دارد که کمبود این عنصرها موجب توقف رشد حتی
s
افزایش قد افزایش قد کودک افزایش قد و درمان اموزش افزایش قد برای افزایش قد بلند شدن قد بلندی قد پکیج افزایش قد چگونه قد بلند شوم خرید آنلاین قرص افزایش قد خرید قرص افزایش قد گلوتاپیور خ
انسان گاهی اوقات انگار خودش را در جایی از زمان جا گذاشته است. لحظه‌ای که یادآوریش آدم را به نقطه‌ای میخکوب می‌کند. برخی چیزها دکمه فراموشی ندارند فقط دکمه On و Off دارند که آن را روشن نگه داریم یا خاموش کنیم. دوستان خوبی که داشتیم و الان نداریم یا اگر داریم باید به کیلومترها فاصله بینمان فکر کنیم. دوستان مجازی که داشتیم و الان  نداریم یا اگر داریم خیلی وقت است چراغشان را خاموش کرده‌اند و دیگر نمی‌نویسند.
قبلا چقدر زمان وجود داشت تا با هم باشی
خرید اینترنتی قرص افزایش قد نچرال بونتی اصل ساخت آمریکا برای رشد استخوان و افزودن قد
افزایش قد بدن در حقیقت بخشی از روند رشد استخوانهاست
استخوان برای رشد نیاز مبرم به عناصری مثل کلسیم ومنیزیم و
چند عنصر دیگر دارد که کمبود این عنصرها موجب توقف رشد حتی
پوکی استخوان میشود . عمل جراحی علاوه بر هزینه های بسیار بالا
سفارش کپسول نچرال بونتی مکمل افزایش قد نچرال بونتی خرید مکمل افزایش قد نچرال بونتی فروش مکمل افزایش قد نچرال بونتی خرید این
دوستان، لطفا با دقت این پست رو بخونید، چون ممکنه اشتباه متوجه بشید!
اینکه میگم لینک مستقیم رو مسدود کنید، بخاطر اینکه بعضی افراد بدون اینکه شما متوجه بشید از لینک فایل آپلود شده شما استفاده میکنن، بدون اینکه شما متوجه بشید! و دلتون میخواد بهش بگید که حداقل اسمی از شما داخل پستش ببره! ولی این کار رو نمیکنه! 
یا اینکه به فرض مثال: قالبی طراحی کردید و فایل های css اون رو داخل فضای مجازی خودتون ذخیره کردید و به قالبتون لینک دادید، اگر احیانا یک نفر
«من از ابتدای ریاست‌جمهوری خود، در کنار شما ایستاده‌ام و دولت من به حمایت از شما ادامه می‌دهد. ما اعتراضات شما را به دقت زیر نظر داریم و از شجاعت شما الهام می‌گیریم».
وای بر آنهایی که با این پیام دلگرم شدند. و وای به حال کسانی که باعث شدند این مردکِ نارنجی به خودش اجازه بده این حرفا رو بزنه. وای به حال شمایی که دل دشمن رو شاد میکنی. وای به حال تو که گیج شدی و دشمنت رو نمیشناسی. وای به حال اونی که زمین بازی رو گُم کرده. 

چقدر خوبه که لابلای گفت و
پست ثابت:

آدرس پست الکترونیک: hashemizp@gmail.com

با سلام
بطور معمول، مطالب در وبلاگها، بترتیب تاریخ از جدیدترین مطلب به قدیمی ترین مرتب می شود. همواره آخرین پست، جدیدترین مطلب است. (به استثناء پست ثابت) بنابراین از آنجا که ممکن است همه ی مطالب وبلاگ برای تمامی افراد مفید نباشد. لذا جهت صرفه جویی در وقت شما و استفاده سریعتر و بهتر از مطالب وبلاگ، پیشنهاد می شود که از منوی سمت چپ صفحه و لینکهای مرتبط با موضوع موردنظر خود استفاده کنید. تمامی اطلاعات
با سلام به دوستان و علاقه مندان گل و گیاه
مطالب وبلاگ حاضر حاصل تجربیات ومطالعه به روز نویسنده است که علاقه مندی زیادی به گسترش دانش همگانی علمی در ضمینه گل وگیاه دارد لزا به منظور تداوم وبقای عمر وبلاگ از شما عزیزان خواهشمند م به موارد زیر حتما توجه داشته باشید :

برخلاف اکثرسایت و وبلاگها کلیه مطالب تجربیات و دانش شخصی است  مگر در مورد برخی از عکسها و یکسانی مطالب
علمی
برای هر پست حداقل دوتا سه ساعت وقت برای نگارش وبیشتراز آن زمان
بر
امام صادق ع فرمود آنچه عل ع آورده انجام میدهم واز آنچه نهی فرموده باز می‌ایستم برای او همان فضیلت آمده که برای محمد ص آمده و محمد ص را بر تمام مخلوق خدایوعزوجل فضیلت است خرده گیر بر حک میگه  علی آورده مانند خرده گیر بر خدا و رسولش باشد و کسیکه در موضوعی کوچک یا بزرگ های راردکند در مرز شرک بحدا است امیرالمومنین ع باب منحصر بفرد خداشناسی است و راه. بسوی خداست هرکه جز آن پو ید هلاک شود و این امتیازات همچنین برای ائمه هدی یکی پس از دیگری جاریست خد
vahidmy.blog.ir

بنام خدا
وبلاگ وحیدمی (وبلاگ اصلی و رسمی وحید محمدی )

آدرس بالا متعلق به وبلاگ اصلی  و رسمی اینجانب وحید محمدی می باشد . لطفا برای یادگیری زبان اسمبلی فقط به این آدرس مراجعه کنید .
سایر وبلاگ هایم  فقط در حکم  آپلود سنتر می باشند و عملا فقط نرم افزارهای زبان اسمبلی را در آنها   آپلود می کنم .  بجز معرفی نرم افزارهای زبان اسمبلی و آپلود کردن شان  کار دیگری در سایر وبلاگها  انجام نمی دهم .
تدریس زبان اسمبلی فقط در وبلاگ اصلی ام یعنی وب
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: 23:20
توسط:حامد مرتضایی کیا
Sepas az weblog khubetan

با سلام خدمت همکار محترم
از لطف شما همکار محترم که روابط عمومی منطقه مرند هستید سپاس گزارم از اینکه در دنیای مجازی توانسته ایم مشکلات همکاران را به حداقل برسانیم خدا را شاکریم ایجاد فضای مجازی با اینهمه همکار با تجربه قدم بسیار بزرگی می باشد الان هیچ همکاری در هیچ مدرسه به چه کنم دچار نمی باشد وظیفه همه همکاران اطلاع رسانی کانال ها -وبلاگها به سایر همکاران می باشد و در این مو
پستهام مدام داره بیشتر میشه، کی بشه به صد برسم؟ بلاگ نویسی یه چیز وابسته به مود آدم است معلوم نیست تا کی ادامه بدم فعلا که هستیم. اگه اتفاقی نیفته مثلا سیستم از کار نیفته و فیلتر نشیم و ... فعلا مثبت فکر کنیم و بریم به پیش :)

Photo Credit: New Indian Express
یه سری ایده دارم و میخوام تست کنم. فکر نمی کنم وبلاگها خواننده داشته باشه این روزها. بیشتر ابزاری در خدمت ابزار دیگه است. مثلا برای خبرپراکنی، برای ساپورت خبرها و سایتهای دیگر یا پخش محتوا در صفحات بیشتر ،
۱. فیلم لیلا حاتمی را یادتان هست که در آن لیلا یک بلاگر نچسب نخواستنی بی دل و جرات است که به دوستان وبلاگی اش می گوید نمی تواند بیاید سر قرار ولی بعد می رود و خودش را یکی از خواننده های وبلاگها جا می زند و وقتی بقیه بلاگرها پشت سر او (که نمی دانند همین دختری است که خودش را خواننده ی وبلاگ معرفی کرده) حرف می زنند از او دفاع می کند؟ این قدر دلم می خواهد یکی از شما یک قرار وبلاگی برای نمایشگاه کتاب اکی کند و من لیلاوار بیایم ببینمتان!
۲. به خودم قول د
۱. فیلم لیلا حاتمی را یادتان هست که در آن لیلا یک بلاگر نچسب نخواستنی بی دل و جرات است که به دوستان وبلاگی اش می گوید نمی تواند بیاید سر قرار ولی بعد می رود و خودش را یکی از خواننده های وبلاگها جا می زند و وقتی بقیه بلاگرها پشت سر او (که نمی دانند همین دختری است که خودش را خواننده ی وبلاگ معرفی کرده) حرف می زنند از او دفاع می کند؟ این قدر دلم می خواهد یکی از شما یک قرار وبلاگی برای نمایشگاه کتاب اکی کند و من لیلاوار بیایم ببینمتان!

۲. به خودم قول د
بنام خدا
ویندوز  یا  لینوکس  :  

تاکنون  توی  وب فارسی  با عناوینی شبیه به عبارت بالا زیاد برخورد کرده اید . در همه ی این  سایتها  وبلاگها و ...    وبمستر  محترم  سعی کرده   دستکم  101  امتیاز  لینوکس  نسبت به ویندوز  را  تنها  با  ترجمه ای  ناقص  از یک سایت خارجی به خورد ملت بدهد !! 
+
ما  که  بخیل  نیستیم  .  باشه  قبول  !   لینوکس  101  مزیت  نسبت به  ویندوز  دارد  . حالا  راضی  شدید ؟     دلتان خنک شد ؟؟ 

+
اینهمه  تبلیغ از مزایای لینوکس  در وب  ف
نرم افزار جمع آوری ایمیل،موبایل،تلفن،فکس از سایتها
قیمت: 5500 تومان

نرم افزار جمع آوری ایمیل،موبایل،تلفن،فکس از سایتها و وبلاگها + آموزش فارسی و تصویریاین نرم افزار بسیار کاربردی برای آن دسته از افرادی که می خواهند اطلاعاتی نظیر ایمیل ، تلفن ، فکس را از وب سایت های مختلف به ساده ترین روش ممکن استخراج کنند .این برنامه که برای اهداف تبلیغاتی این چنینی طراحی شده است همچنین می تواند اطلاعات مفید دیگری متاتگ ها شامل عنوان وب سایت ها ، توضیحات و
سلام
چند سالی هست که با بلاگ بیان سر و کار دارم ؛ اما همونطور که میدونید ؛ میزان پست گذاری بنده کمتر شده
من با چند وبلاگ ، در بلاگ بیان کار کردم ؛ یکبار حتی رمزمو گم کردم ( رمز این وبلاگم )
اما باز هم وبلاگ ساختم ؛ چون بلاگ بیان چیزی متفاوت و بهتر از بقیه بود و میدونستم که خیلی جای پیشرفت داره
اما بعضی از محدودیت های عجیب سرویس بلاگ بیان ( که ما هی گفتیم درست میشه ، درست میشه ، اما نشد ! ) ما رو از پست گذاشتن دلزده کرد ( نه تنها ما ؛ بلکه اکثر دوستان ب
در این بخش در رابطه با نحوه مشاهده بهترین نمونه آگهی های تدریس خصوصی توضیحاتی را ارائه می کنیم. اگر می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید یک راهکار بسیار خوب و یا شاید بهترین راهکار این است که در اینترنت حضور قوی داشته باشید و در سایت های معتبر آگهی تدریس خصوصی مانند سایت ایران مدرس www.IranModares.com و تدریس ریاضی www.Tadris-Riazi.com تبلیغ خودتان را درج نمائید. البته حضور در اینترنت فقط محدود به این دو سایت نیست و می توانید در سایت های عمومی آگه
آهن آلات کشاورزی مالک برند آهنک از سالیان دور در زمینه آهن آلات فعالیت داشته و همیشه رضایت مشتریان و تضمین کالای معتبر شعار این واحد بوده است.

مهم ترین فعالیت ها:
فروش انواع میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورقهای آلیاژی و صنعتی، ورق های(روغنی، گالوانیزه،استنلس استیل، رنگی…)، انواع آهن آلات ساختمانی و صنعتی و سایر محصولات وارداتی…
تامین کننده آهن آلات و ارائه دهنده خدمات به سازمانها ونهادهای دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخ
پیش نوشت:
از خوندن خلاصه بلغوریاتِ ذهنِ خسته و لایک خواهِ "بعضی "!! (علامت تاکید)توییتری ها بیزار شدم ولی وبلاگها انگار جزء دنیایِ مجازی محسوب نمیشن انگار پلی هستن به دنیایِ درونِ انسانها
من فکر میکنم خیلی از آدما، به خصوص کسانی که دستی به کتاب برده باشن، گاهی فیلم خوبی دیده باشن، یا در هفته سرجمع بین ده تا بیست دقیقه تفکر کنن ، مثل خود من عمیقا اعتقاد دارن که آدمای متفاوتی هستن و این متفاوت بودن یه جور حس برتری در خودش داره.
وقتی بحث سر تفاوت م
سلام سلااااااام.
حالتون چطوره؟؟حال و احوالتون تو این ایام کرونایی و قرنطینه چطوره؟

بچه ها من چند روزیه موقع ظرف شستن یا آشپزی کردن یا موقع صبحانه خوردن اگه تنها باشم تو یوتیوب ویدیوهای مهشید (mahshidtopia) رو میبینم و نمیدونید چقدر لذت میبرم از دیدن ویدیوهاش.چیز خاصی هم نیست ها،از زندگی روزمره اش فیلم میگیره و میذاره یوتیوب ولی به قدری که این آدم شیرین و دوست داشتنی و صاف و صادقه که همین باعث جذابیتش برای من شده.از بین کسانی هم که تو اینستاگرام
این مطلب موقت رو برای این منتشر میکنم که یک بار برای همیشه این مسئله رو برای همه توضیح بدم... برداشتم اینه که قضاوتهایی میشم که میشه با یک توضیح ازش پیشگیری کرد...

من توی محیط وب برای این نیستم که از نوشته های همسایگان چیزی یاد بگیرم یعنی دغدغه ام آموزش و فراگیری و افزایش دانش و اطلاعات نیست... هر چند گاها به مطالبی هم برخوردم که یاد گرفتم... اما هدفم از دنبال کردنها یادگیری و افزایش اطلاعات نیست...

لذا هیچ وبلاگی برام ارزش معرفت افزایی نداره...
فرزندم 
این چهلمین نامه و آخرین نامه ای است که برایت مینویسم...
انسان ذاتا به دنبال امنیت روح و روانش است... لذا همیشه برای تامین این امنیت دغدغه مند است... جهل داشتن در مورد مسائلی که به دانستنش نیاز دارد حس امنیتش را خدشه دار میکند... لذا همیشه به دنبال مطمئن ترین راه برای رفع جهلش میگردد...

و فقط انسانهای بلند قامت و بلند همت می یابند مطمئن ترین راه برای تامین امنیت روح و روانشان، حق متعال است لذا در صدد ارتباط با مبدا هستی بر می آیند...
و اینها
«بسم
الله الرّحمن الرّحیم»
در اسفند 1397، به پیشنهاد نگارنده‌ی وبلاگ «ن والقلم و ما یسطرون» پویش «مؤثرترین وبلاگها» در محیط
بلاگ بیان آغاز شد. در فروردین 1398 مقرر شد نتایج این پویش با همکاری چند نفر
از بلاگرها جمع‌آوری و منتشر شود. من به‌دلیل محدودیت زمانی برای این کار اعلام
آمادگی نکردم، اما به‌هرحال فرصتی دست داد و توانستم خلاصه‌ای از نتایج پویش را آماده کنم. ذکر این نکته ضروری است که نتایج این پویش پیش‌تر توسط
نگارنده‌ی وبلاگ «حرفهام»
ساعت 20:49 ، 12 اسفند 97از الان تا سی دقیقه فرصت دارم بنویسم و نوشتن یعنی خلوت با خودم.ساعت 7:08 ایستگاه دروازه دولت، راضیه گفت دارم می میرم دیگه از کم خوابی کم خوری و کار زیادبا لبخند می‌گفت و لذتی حاصل از کار مفید کردنولی واقعا هم خسته بوداخلاص این دختر مثال زدنیه...صرفا از این جهت می‌گفت که باهاش حرف بزنم و میدونستم که پیش هر کسی اینها رو نمیگهپس حرفمو شروع کردموقتی که ایستادیمچشم در چشمش نگاه کردم، گفتم آره سختهواقعا سختهدغدغه داری مسوولیت دا
شاید در تبلیغات ، وبلاگها و مجلات مشهور به شایعات مشهور درباره تزریق خوانده باشید یا در مورد آن از دوستان خود شنیده باشید. اما تصورات غلط زیادی در مورد درمان بوتاکس و نحوه استفاده از آن وجود دارد.
لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس از زمان تصویب FDA در سال 2002 توسط ایالات متحده در دسترس است. دقیقاً همان بوتاکس تزریق شده برای اهداف پزشکی (مانند اسپاسم عضلانی کنترل نشده) اولین بار توسط FDA تأیید شد.
تزریق بوتاکس
بوتاکس برای سه هدف اصلی استفاده می شود: ک
سلام به همتون :)    دیگه هل دادن و اصرار و تکراری در کار نیست. هر کسی با هماهنگی ( و نه بی خبر )میتونه شهری رو فتح کنه و باهاش جلو بره، میتونه مدرسه و مهد بزنه، میتونه ماموریتهایی که ازش انتظار میره رو جلو ببرهو خودش اسبابش رو فراهم میکنه.     با ریز و درشت کارش و آدمهای مختلف درگیر میشه.اگر راهنمایی لازم داره یا کمک میخواد به بقیه میگه. یا تو صفحه اش مینویسه.گاهی چند نفر با هم همکار میشن  ( مثل طرح منطقه14)از همه مهمتر اینکه بصورت هفتگی و یا دو هف

مصرف
داروهای تقلبی که تحت نظارت هیچ سازمان دارویی و پزشکی نیستند به هیچ
عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مورد
تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که  مکس من ۶۰ عددی اصل را فقط و فقط از سایت ما سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر ر
افزایش تضمینی سایز الت بهترین محصولات جنسی آقایان افزایش تضمینی سایز انلارجمنت افزایش تضمینی سایز بهترین بزرگ کننده افزایش طول افزایش کلفتی ال
1. تصویری از جلد کتاب "دم گربه ها را بکش" را گذاشته بود و زیرش کلی حرف بار شاعر کتاب و وزارت ارشاد و... کرده و نوشته بود ببینید در این چهل سال چه بر سر ادبیات کودکمان آمده است. نوشته بود در این کتاب شاعر به بچه ها می گوید که اگر گربه غذایشان را خورد دمش را با قیچی بچینند و کلی آه و ناله راه انداخته بود که کسی که به حیوان رحم نکند به انسان هم رحم نمی کند و اینها دارند قاتل بالقوه پرورش می دهند و... از خانمی که عکس را فرستاده بود پرسیدم: شما خودت این کتاب
1. تصویری از جلد کتاب "دم گربه ها را بکش" را گذاشته بود و زیرش کلی حرف بار شاعر کتاب و وزارت ارشاد و... کرده و نوشته بود ببینید در این چهل سال چه بر سر ادبیات کودکمان آمده است. نوشته بود در این کتاب شاعر به بچه ها می گوید که اگر گربه غذایشان را خورد دمش را با قیچی بچینند و کلی آه و ناله راه انداخته بود که کسی که به حیوان رحم نکند به انسان هم رحم نمی کند و اینها دارند قاتل بالقوه پرورش می دهند و... از خانمی که عکس را فرستاده بود پرسیدم: شما خودت این کتاب

مصرف
عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مو
خرید قرص تاخیری داروخانه
s
سفارش پستی مکس من شق شدن کامل الت بهترین کار برای بزرگ کردن آلت مردان فرق اساسی لارجر باکس مگنت دار با دستگاه اکستندر مگنت دار چیست فروش اینترنتی قرص مکس من خرید مکس من فروش پستی مکس من فروش قرص تاخیری اصل فروش قرص تاخیری گیاهی max man فروش قرص مکسمن فروشگاه اینترن

مصرف
عنوان توصیه نمی­شود زیرا سلامت فرد مصرف کننده این گونه دارو ها جداً مورد
تهدید قرار خواهد گرفت بنا بر این توصیه میشود که  مکس من ۶۰ عددی اصل را فقط و فقط از
خرید پستی قرص مکس من خرید پستی مکس من خرید پستی مکسمن خرید قرص تاخیری خرید قرص گیاهی افزایش سایز و کلفتی الت تضمینی چگونه آلت را بزرگ کنیم خرید قرص مکس من خرید قرصهای بزرگ و کلفت کننده الت تناسلی مرد خرید ق
در روزهای مانده تا عید توی بیان گل و گلابمون پویش موثرترین وبلاگ‌های سال نود و هفت راه افتاده که من هم دوست دارم در این پویش و کمپین شرکت کنم. این پویش از ما می‌خواد هشت تا از بهترین وبلاگ‌هایی که مطالبشون برای ما موثر و مفیدتر بوده رو در یک یا چند جمله معرفی کنیم که این کاملا به سلیقه ما درباره مطالب برمی‌گرده یعنی ممکنه یه بلاگر هفته‌ای یک پست بذاره ولی همون وب رو ما بیشتر دوست داشته باشیم.

منم نوشتم و میدونم خیلی خوشحال می‌شید اگه اسمت
ضرورت و اهداف تحقیق:
هر مبلّغ متعهّدی باید علاوه بر تجهیز به دانش قرآنی و منابع روایی، نسبت به نقاط آسیب پذیر جامعه اسلامی و جوانان عزیز و منافذی که مجرای نفوذ و ورود دشمن است، نیز آگاه باشد. مبلّغان باید بدانند یکی از بزرگترین و خطرناک ترین پدیده ای که مسلمانان با آن روبرو هستند، تبشیر مسیحیت است که متاسفانه در برخی از آنان نیز موثر افتاده، تاحدّی که فریاد دلسوزانه علمای آگاه و متعهّدمان خصوصاً رهبر فرزانه انقلاب و مراجع معظم تقلید نسبت ب
•صدای تیراندازی،مردمِ بی گناه،یه عده فرصت طلب،نامردی،درگیری،بی کفایتی و...  .
• این روزا بخاطر بالارفتن کرایه ها ، اتوبوس ها و مینی بوس های در دانشگاه و جاهای دیگه ، سریعتر از همیشه پر میشن...تازه علاوه بر اینکه کامل پر میشن ، راهروی وسطشون هم تقریبا پرِ آدمهای سر پا ایستاده میشه...من خودم کم پیش میاد که صندلی گیرم نیاد و سر پا بایستم اما الان تو این هفته بجز دو بار ، بقیه ی رفت و آمدها رو مجبور شدم سر پا بایستم...

(امروز حساب کردم دیدم از خونه ی
به گوشه‌ای بنشین خُشدل و تماشا کنکه کس به یاد ندارد چنین عَجَب‌زَمَنی
کانال آخرالزّمان، می‌کوشد خانندگانش را، دور از هدفهای شخصی، بازیهای سیاسیِ سرگرم و گمراه‌کننده با رویدادهای شگفت‌انگیز آخرالزّمان آشنا سازد. این کانال به هیچ حزب و گروه سیاسی وابستگی ندارد و می‌خاهد با ارائۀ آموزه‌های مهدوی و آخرالزّمانی خداباوران را به آینده‌ای روشن امیدواری دهد و با افزایش آگاهی و صبر مردمان این روزگار، گاه به بیان برخی دردهای بیچارگان و ستمد
نکاتی مفید در مورد افزایش فروش

شیرجه رفتن به سر و غیره تقریباً غیرممکن است و با کلیک ماوس می توانید درآمد کسب کنید و فروشتان افزایش دهید. اطلاعات موجود در این مقاله به شما کمک می کند تا طاقچه خود را در بازار کار آنلاین پیدا کنید. بنابراین خواندن را ادامه دهید و سپس آنچه را که آموخته اید استفاده کنید ، استفاده کنید.
همیشه مراقب هشدارهای کلاهبرداری باشید. برخی از فرصت ها وجود دارد که به اندازه پر زرق و برق نیست. قبل از شروع کار ، بررسی کارهایی
وقتی برادر حسن قاسمی به این پویشی که برادر صفایی نژاد شروع کرد دعوتم کرد اولش یه مقدار سختم شد... بعد که مطالب برخی شرکت کنندگان رو خوندم و دیدم که هرچی لازم بود رو دوستانی که مشارکت کردن گفتن... تقریبا بی خیال مشارکت در پویش شدم... اما یکی دو مطلب در مورد بیان همچنان ذهنم رو تحریک میکرد برای نوشتن تا الان که بلاخره کار خودش رو کرد...
یه حسنی از بیان همیشه در نظرم بوده و هست که...
بذارید اول یه خاطره از استاد دینانیِ دوست داشتنی براتون بگم: ایشون
1. من روابطی دارم که به خاطر دلایل نادرست در آن مانده ام. رابطه که می گویم منظورم نه هیچ شکل خاصی از آن است و نه با یک جنس خاص! رابطه های معمولی و حتی گاه به گاهی؛ که علت استمرار این "گاه ها" و فراتر از "گاهها" چیزهایی شبیه پیشامد، تمایل و پیگیری طرف مقابل، ترحم، پر کردن اوقات فراغت و تنهایی، هیجان و... است. اما دلیلی که بیش از همه باعث آزارم می شود یک جور "مهربانی احمقانه" یا اگر بخواهم مودب تر باشم "مهربانی نامعقول" است. چیزی که به جای همدلی با فرد مق
1. من روابطی دارم که به خاطر دلایل نادرست در آن مانده ام. رابطه که می گویم منظورم نه هیچ شکل خاصی از آن است و نه با یک جنس خاص! رابطه های معمولی و حتی گاه به گاهی؛ که علت استمرار این "گاه ها" و فراتر از "گاهها" چیزهایی شبیه پیشامد، تمایل و پیگیری طرف مقابل، ترحم، پر کردن اوقات فراغت و تنهایی، هیجان و... است. اما دلیلی که بیش از همه باعث آزارم می شود یک جور "مهربانی احمقانه" یا اگر بخواهم مودب تر باشم "مهربانی نامعقول" است. چیزی که به جای همدلی با فرد مق
تا همین چند روز
پیش فکر می‌کردم وبلاگی که شامل دو شرط جناب ن برای معرفی در پویش باشد ندارم پس
شرکت نمی‌کنم
جناب ن.ا هم که
پرسیدند هم همین جواب را دادم

ولی بعد نشستم و
فهرست دنبال شونده‌ها را با دقت بیشتری نگاه کردم

دیدم کمی از آرمان‌گرایی
فاصله بگیرم اتفاقا وبلاگ‌های خوبی هم برای معرفی دارم

تقریبا به ترتیب
رعایت دو شرط محتوا و پاسخ‌دهی به نظرات وبلاگ‌ها را می‌نویسم و از نویسندگان آنها
هم دعوت می‌کنم اگر اینجا را دیدند آنها هم خوب‌های
در این مطلب نظرات باز هست، ان شا الله من رو از نظرتون محروم نمی فرمایید... فقط مطلب کمی طولانی شد... به بزرگواری خودتون ببخشید...

زندگی شهری رو دوست ندارم... اصلا روستا زاده رو چه به زندگی شهری؟!!!
از اون آدمهایی نیستم که حسرت گذشته رو بخورم یا برای آینده رویا بافی کنم...
علت مخالفتم با زندگی شهری به این شکلِ رایج، بر اساس سلیقه شخصی نیست... سبک زندگی شهریِ رایج، مساویه با بی برکتی...
مثلا رایج شدن مصرف گرایی در زندگی شهری... مصرف گرا شدن بی برکتی میاره
acceptable
پذیرا، پذیرفتنی، پسندیده، قابل قبول، مقبول . قابل پذیرش.
+
+
+
acceptance
پذیرش، قبولی حواله، حواله ی  قبول شده .
+
+
+
acceptance test
آزمون پذیرش.
+
+
+
acceptant
پذیرنده، قبول کننده .
+
+
+
acceptation
پذیرش، قبول معنی عرف، معنی مصطلح .
+
+
+
acceptation tacite
(حقوق) قبول ِ ضمنی .
+
+
+
accepted
پذیرفته، مقبول .
+
+
+
accepter
پذیرنده، قبول کننده .
+
+
+
acceptor
پذیرنده، قبول کننده .
+
+
+
access
(در مسیحیت) تقرب به خدا .الحاق، اضافه .
  (طب) بروز مرض، حمله، اصابت .
 (حقوق) دسترسی یا مجال مقاربت.
(عمومی)
قطعات ادبی بازاریابی، ماموریت ها ، اهداف ، ارزش های اصلی  و دفترچه راهنما / روشهای استاندارد (SOP) برنامه های تجاری و پیشنهادات تجاری
اینها شامل بروشور ، کارت پستال و تمامی اطلاعات لازم برای یک محصول یا خدمات هستند. همچنین ، در مورد قسمت های یک ایده فکر کنید: شعارها ، برچسب ها ، و غیره. همه لازم است توسط کسی نوشته شود.که حرفه ای باشد وزیاد کتاب خوانده باشد،قطعا شما هم تایید میکنید که رسانه های فیزیکی به خدمات ما نیاز دارند. 
محتوای وب سایت ها
و
تو این پست میخوام نتایج پویش موثرترین وبلاگها رو منتشر کنم اما قبلش باید چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم:
1-بیست و هشت نفر تو این پویش شرکت کردن(براساس افرادی که برای این پست کامنت گذاشتن و اعلام کردن که تو این پویش شرکت کردن)ولی بیست و هفت لینک موجوده،اون یه لینکی که موجود نیست لینک پست خودمه که بعد از حذف وبلاگ و بازگشت دوباره ام حذف شده ولی نتایجش رو تو آمار محاسبه کردم.
خودم وبلاگ های بازتاب نفس صبحدمان و حضرت باران رو به عنوان موثرترین ها ا
تو این پست میخوام نتایج پویش موثرترین وبلاگها رو منتشر کنم اما قبلش باید چند تا نکته رو خدمتتون عرض کنم:
1-بیست و هشت نفر تو این پویش شرکت کردن(براساس افرادی که برای این پست کامنت گذاشتن و اعلام کردن که تو این پویش شرکت کردن)ولی بیست و هفت لینک موجوده،اون یه لینکی که موجود نیست لینک پست خودمه که بعد از حذف وبلاگ و بازگشت دوباره ام حذف شده ولی نتایجش رو تو آمار محاسبه کردم.
قرص گودمن ، داروی گیاهی تحریک کننده و افزایش نعوظ مردان با نام تجاری good man بهترین قرص گیاهی تاخیری و تقویت کننده مخصوص مردان
قرص گیاهی افزایش نعوظ گودمن
تقویت کننده قوای جسمی و جنسی
تاخیری و افزایش دهنده زمان انزال
بزرگ کننده آلت مردان
۱۰۰ درصد گیاهی
بدون عوارض جانبی خطرناک
دارای مجوز از وزارت بهداشت
کپسول گودمن یک ترکیب کاملا گیاهی است که
با افزایش خون پذیری در عضو مردانه باعث بهبود عملکرد کلی سیستم تناسلی
مردان میشود و به صورت جزء به جز
قرص گودمن ، داروی گیاهی تحریک کننده و افزایش نعوظ مردان با نام تجاری good man بهترین قرص گیاهی تاخیری و تقویت کننده مخصوص مردان
قرص گیاهی افزایش نعوظ گودمن
تقویت کننده قوای جسمی و جنسی
تاخیری و افزایش دهنده زمان انزال
بزرگ کننده آلت مردان
۱۰۰ درصد گیاهی
بدون عوارض جانبی خطرناک
دارای مجوز از وزارت بهداشت
کپسول گودمن یک ترکیب کاملا گیاهی است که
با افزایش خون پذیری در عضو مردانه باعث بهبود عملکرد کلی سیستم تناسلی
مردان میشود و به صورت جزء به جز
در ادامه گفت‌و‌گو با بلاگرها، این‌بار پری بدون تعارف به سوالاتمون جواب داد، پری که با اسم هلما توی وبلاگ سکوت من، صدای تو می‌نویسه و طبق اون نوشته‌ی زیر اسم وبلاگش، فکر کنم دنبال خوبی و مهربونی بوده که خودش هم اینقدر خوب و مهربون شده چون معتقده که: هر چیز که در جستن آنی، آنی!
پری صالحی که 28 بهمن سال 72 در استان آذربایجان شرقی به دنیا اومد تا آخرین فرزند یه خانواده پرجمعیت باشه، به قول خودش به شدت خانواده‌دوست و باباییه. تحصیلاتش کارشناسی ت
اینترنت در ارائه خدمات و سرویس ها، ابزارهای مختلف و امکانات متفاوتی را در اختیار کاربران علاقه مند قرار می دهد . یکی از این ابزارها را می توان سرویس ها و خدماتیدانست که شما را قادر به برقراری ارتباط با مخاطبان می نماید .
آیا شما از آندسته از افرادی هستید که تمایل به داشتن چنین ابزاری دارید و مایل به داشتن یک صفحه شخصی هستید تا بتوانید موارد مورد علاقه خود را در آن قرار دهید . بشرطیچند سال گذشته با گ
چه کسی دیگر به مطبوعات سنتی احتیاج دارد؟ با دموکراتیزه کردن وب ، وبلاگ نویسان و کاربران رسانه های اجتماعی هم اکنون می توانند هزاران مخاطب - اگر نه میلیون ها نفر - چشم های مشتاق داشته باشند. و هنگامی که هر نویسنده ای از این نوع سکوی برخوردار باشد ، فقط زمان آن است که ناشران بیایند به درهای خود بزنند. به آمازون نگاهی بیندازید ، و کتابهای زیادی را خواهید نوشت که توسط وبلاگ نویسان در مورد موضوعات اعم از تجارت و امور مالی تا توسعه شخصی و فرهنگ پاپ ن
چگونه بک لینک سازی اصولی انجام دهیم ؟بک لینک سازی به عملیات قرار دادن لینک وب سایت در سایت های دیگر گفته میشود . از این روش برای سئو و بالا بردن رتبه وبسایت در موتورهای جستجو استفاده میشود . اگر عملیات ساخت لینک و گرفتن لینک از سایتهای دیگر به درستی و طبق اصول صورت پذیرد رتبه وب سایت در موتورهای جستجو بالا خواهد بک لینک رایگانرفت و در غیر این صورت احتمال دارد صدمات جبران سنگینی به رتبه وب سایت از دید موتورهای جستجو وارد آید و سایت مربوطه از نت

سروش لشکری (هیچکس / hich kas )
سروش لشکری ملقب به هیچکس متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ از اولین خوانندگان رپ فارسی است.سروش لشکری در آهنگهایی که می‌خواند مدام تاکید شدیدی بر وجود خون آریائی در رگ‌هایش می‌کند و همچنین برای خودش از القابی نظیر : طیب و پدر خوانده و «پدر رپ فارسی» استفاده می‌کند. همچنین وی فرهنگ خیابانی را به خوبی در موسیقی‌اش تجسّم می‌بخشد، بدون اینکه به دام کپی برداری و تقلید از هنرمندان افریقایی_آمریکایی بیفتد. او یکی از پیشگامان «

سروش لشکری (هیچکس / hich kas )
سروش لشکری ملقب به هیچکس متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ از اولین خوانندگان رپ فارسی است.سروش لشکری در آهنگهایی که می‌خواند مدام تاکید شدیدی بر وجود خون آریائی در رگ‌هایش می‌کند و همچنین برای خودش از القابی نظیر : طیب و پدر خوانده و «پدر رپ فارسی» استفاده می‌کند. همچنین وی فرهنگ خیابانی را به خوبی در موسیقی‌اش تجسّم می‌بخشد، بدون اینکه به دام کپی برداری و تقلید از هنرمندان افریقایی_آمریکایی بیفتد. او یکی از پیشگامان «

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها